Magazyn
branży pogrzebowej

PLASTMET – to już 30 lat!

Stoisko targowe PLASTMET

PLASTMET to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów funeralnych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia trumny, urn na prochy, worków na zwłoki oraz produktów wyposażenia firm pogrzebowych. Firma obchodzi właśnie 30-lecie istnienia w branży pogrzebowej.

Jak powstała i rozwijała się firma

Kiedy w sierpniu 1994 roku w niewielkim Rypinie powstały pierwsze uchwyty trumienne z tworzywa sztucznego, nikt nie podejrzewał, że rodzi się właśnie jedno z większych przedsiębiorstw polskiej branży funeralnej. Niewielki zakład w piwnicy w domu rodzinnym założony przez dwóch braci i żonę jednego z nich powoli przekształcał się w dużą, rozwijającą się firmę, która obecnie prężnie działa nie tylko na rynku polskim, lecz także zagranicznym. Agnieszka, Marek i Dariusz Palińscy z sukcesem eksportują swoje produkty na cały rynek europejski.

Co kryje się pod nazwą PLASTMET?

Dziś PLASTMET to spółka o profilu produkcyjno-handlowym, w której najważniejsza jest produkcja. Możemy wyróżnić takie działy jak: produkcja urn, okuć i wybić do trumien, wyrobów tekstylnych, worków na zwłoki oraz produkcja wyposażenia firm pogrzebowych. Duża powierzchnia magazynowa pozwala na utrzymanie największych stanów produktowych w branży.

Zarząd firmy odbiera nagrodę podczas targów funeralnych

W przedsiębiorstwie zatrudniamy ponad 200 wykwalifikowanych pracowników. Firma była wielokrotnie nagradzana w plebiscytach i konkursach branżowych. Może poszczycić się takimi nagrodami jak: Gazele Biznesu, Acanthus Aureus MTP, Nagroda Specjalna Targów Memento Poznań, Nagroda Targów Necroexpo w Kielcach oraz Nagroda Funeral Expo w Warszawie.

U podstaw sukcesu przedsiębiorstwa leży profesjonalna kadra zarządzająca, kierownictwo poszczególnych działów i dział handlowy budujący z Klientami trwałe relacje. Efektywne metody zarządzania procesami, a także rodzinne wartości i nacisk na innowacje gwarantują nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie produktów. Nowoczesne obiekty produkcyjno-magazynowe i rozwinięty park maszynowy pozwalają uzyskiwać coraz lepszą jakość produktów i wydajność produkcyjną.

Kolejna inwestycja w tym roku – budowa hali produkcyjnej

Rok jubileuszowy jest dla naszej firmy rokiem dużych inwestycji. Możemy pochwalić się oddaniem do użytku nowego magazynu. Aktualnie trwa również budowa hali produkcyjnej, gdzie chcemy otworzyć dodatkową linię produkcyjną urn metalowych. Do końca roku mamy w planach też rewitalizację terenów zielonych, parkingu, budynku biurowego, a także starszych budynków produkcyjnych.

Znaczne zmiany zaszły w dziale sprzedaży, logistyki i transportu, rozbudowaliśmy system ERP do automatyzacji przepływów procesów w firmie. Cała flota firmy została wymieniona na nowe pojazdy, aby jeszcze sprawniej docierać do naszych Klientów.

Oferta firmy

W portfolio przedsiębiorstwa można znaleźć największy wybór urn w Europie – ponad 600 wzorów w stałej ofercie, elementy wyposażenia domów pogrzebowych robionych także na zamówienie Klienta, okucia i wybicia trumienne oraz nowoczesne rozwiązania ułatwiające codzienne funkcjonowanie pracowników pogrzebowch. Wszystkie produkty są starannie projektowane i testowane, tak aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Spotkajmy się w Kielcach

Zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych Klientów na nasze stoisko na Targach Necroexpo w Kielcach od 7 do 9 czerwca, gdzie będziemy wspólnie świętować jubileusz firmy. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji związanych z 30-leciem działalności, premiery nowych produktów, ofertę specjalną w okazyjnych cenach, a w sobotnie południe zapraszamy na tort urodzinowy i szampana.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ WWW: plastmetrypin.pl

MATERIAŁ PARTNERA

Copyright 2023 | Realizacja: cemit.pl