Magazyn
branży pogrzebowej

Necroexpo po raz 10. poruszy świat pogrzebowy do głębi

Konkurs na kopanie grobów na czas, prezentacja mody dla pracowników zakładów pogrzebowych oraz pokazy nowoczesnych trumien i urn! Podczas jubileuszowej edycji największego w Polsce wydarzenia dla branży funeralnej będzie można zapoznać się z ofertami producentów, dostawców oraz ekspertów z całego kraju i zagranicy. Darmowe wejściówki już można odebrać online.

– W tegorocznej edycji targów weźmie udział ponad 100 wystawców! Wśród nich będą zarówno nowe firmy, jak i te, z którymi na Necroexpo spotykamy się od pierwszej edycji. Co je łączy? Chęć ciągłego
rozwoju, znajomość trendów pogrzebowych, jakość i wiedza – mówi Marcin Musiał, manager Targów Necroexpo.

Wydarzenie przyciąga firmy z różnych branż, oferujące kompleksowe rozwiązania dla zakładów pogrzebowych: producentów oprogramowania dla przedsiębiorstw funeralnych, firmy odszkodowawcze oraz oferujące usługi prawne, producentów pieców kremacyjnych, firmy oferujące urządzenia i osprzęt do prosektoriów, dostawców namiotów pogrzebowych, karawanów, producentów wyrobów z dziedziny metaloplastyki, akcesoriów funeralnych, trumien i urn, wytwórnie obrzeży i nagrobków, dostawców kwiatów i wiązanek, obrazów i tabliczek pogrzebowych, firmy oferujące usługi międzynarodowego przewozu zmarłych oraz mistrzów ceremonii pogrzebowych.

Necroexpo to nie tylko targi, ale także platforma edukacyjna. Mistrzowie ceremonii pogrzebowych i eksperci dzielą się swoim doświadczeniem podczas prelekcji i prezentacji, omawiając ważne kwestie związane z obszarem funeralnym.

8 czerwca Patrycja Owczarzak z Pięknej Ceremonii poprowadzi prelekcję dotyczącą małych dużych rzeczy, które mistrz ceremonii może zrobić dla rodziny zmarłego. Agnieszka Nowak z Salvum BHP podzieli się wiedzą dotyczącą higieny w zakładzie pogrzebowym w kontekście używanych preparatów do dezynfekcji, procedur awaryjnych oraz nowych uregulowań z zakresu BHP. Aneta Dobroch natomiast opowie, jak połączyć pogrzeb katolicki z elementem świeckości.

Kopanie grobów na czas i rajd karawanami w Targach Kielce

– Dodatkową atrakcją dla wystawców i zwiedzających będzie widowiskowy konkurs na kopanie grobów na czas! Już 7 czerwca na terenie Targów Kielce cztery ekipy z zakładów pogrzebowych z Węgier, Słowacji, Polski i Czech powalczą o zwycięstwo – zaprasza Marcin Musiał.

Podczas Targów Necroexpo odbędzie się także ekskluzywna gala wręczenia jubileuszowych nagród, bankiet z muzyką na żywo, wieczorne grill party i wystawa fotograficzna prezentująca ewolucję Targów Necroexpo.

Partnerami wydarzenia są: Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa, Instytut branży Pogrzebowej i Cmentarnej oraz Konsorcjum Wystawców Funeralnych. Targi odbywają się pod patronatem Prezesa Polskiego Stowarzyszenia Pogrzebowego i Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych FIAT-IFTA, która też rekomenduje Necroexpo. Przedstawiciele tych organizacji od lat uczestniczą w targach Necroexpo.

Jubileuszowa X edycja Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej Necroexpo potrwa od 7 do 9 czerwca 2024 roku w Targach Kielce.

Do pobrania:
PROGRAM TARGÓW
LISTA WYSTAWCÓW

Copyright 2023 | Realizacja: cemit.pl